Lipo lazer ile zayıflama-Lipo lazer nedir fiyat ve Lipo laser fiyatları ne kadar

Lipo lazer ile zayıflama-Lipo lazer nedir fiyat ve Lipo laser fiyatları ne kadar

Lipo Lazer ile uygulanan Lazer lipoliz yağ eritme yöntemi, vücudunuzda bulunan ve diyet egzersiz gibi yöntemlerle verilemeyen kalıcı ve inatçı aşırı kiloların bölgesel zayıflama yöntemiyle eritilmesini sağlayan bir tür ameliyatsız estetik zayıflama yöntemidir. Bu yöntem ile yağ hücrelerinin hücre çeperlerine yüksek frekanslı lazer dalgaları yollanmakta ve hücre duvarı yıkılarak yağ hücrelerinin doku içerisinde parçalanması sağlanmaktadır. Yağ hücreleri derinin hipoderm tabakasında bulundukları için bu yüksek frekanslı lazer ışınları, derinin iç katmanlarına odaklanmaktadır.

Lipo Lazer Laserlipoliz operasyonu ve prosedürü nasıl yapılır?
Laser lipoliz prosedürü vücudumuzda bölgesel yağ biriken bölgelerdeki yağ dokularına uygulanmaktadır. Özellikle ergenliğin ardından yağ hücreleri, (adipositler) vücudumuzda sayısal olarak sabitlenmekte ancak hücre içerisine depoladıkları yağ dokusuna göre şişmanlamamıza veya zayıflamamıza yol açmaktadırlar. Lipo Lazer operasyonları ile hücrelerde biriken bu fazla yağ dokuları yüksek frekanslı ve zararsız lazer ışınları elimine edilerek, bölgesel zayıflama ve kalıcı incelme sağlanmaktadır.

Lipo Lazer bölgesel zayıflama operasyonu ne kadar sürmektedir?
Lipo Lazer tedavisinin süresi, vücudumuzda kaç bölgede bölgesel incelme Lipo Lazer prosedürünün ve tedavisinin uygulanacağına bağlı olarak değişmektedir. Lipo Lazer genelde 1 ila 2 saat arası süren bir tedavi süreciyle yapılmaktadır.

Vücudumuzda hangi bölgelerde Lipo Lazer uygulanabilir?
Lipo Lazer tedavisi vücudumuzun yanaklar, kollar, ense, gıdık, çene üstü, yanak elması, bacaklar, kalça, baldır, kasık bölgesi, göğüsler, gibi bölgelerinde en etkili biçimde uygulanabilmektedir. Lipo Lazer tedavisi kesinlikle bir obezite tedavisi değildir. Sadece bölgesel fazla kiloların ve estetik görünüm kusurlarının giderilmesinde kullanılır.

Lipo Lazer tedavisinin zararları ve yan etkileri var mıdır?
Lipo Lazer bir ameliyat değildir. Lipo Lazer tedavisinde herhangi bir cerrahi neşter yarası açılmaz. Sadece zararsız yüksek frekans lazer dalgaları ile vücudun yağ hücreleri parçalanmaktadır. Lipo Lazer tedavisi oldukça güvenilir ve risksiz bir estetik tedavi biçimidir.

Lipo Lazer tedavisinin faydaları ne kadarlık bir sürede görmeye başlarız?
Lipo Lazer tedavisi geçirdiyseniz bu operasyonun faydalarını birkaç hafta içerisinde görmeye başlarsınız. Parçalanan yağ dokuları vücuttan atılmaya başladıkça bölgesel incelme ve zayıflamanın gerçekleştiğine şahit olacaksınız. Lipo Lazer tedavisinin sona ermesinde 4 – 6 ay sonra gerçek ve kalıcı kilo verme sürecini yaşadığınıza şahit olacaksınız.

Lipo Lazer tedavisinin ardından istirahat gerekir mi?
Lipo Lazer tedavisinde istirahata mümkün olan en az sürede ihtiyaç duyulur. Her ne kadar Lipo Lazer tedavisinin ardından estetik merkezinden çıkarak günlük işlerinize rahatlıkla dönebilseniz de, aşırı efor gerektiren spor aktivitelerinden ve faaliyetlerinden uzak durmanız önerilmektedir. Yangı ve şişme gibi sıkıntılar liposakşın yağ aldırma (liposuction) ameliyatlarına göre ihmal edilebilir düzeyde hafif geçmektedir.

Lipo Lazer tedavisi acı oluşturur mu?
Lipo Lazer prosedürü lokal anestezi ile gerçekleştirilmekte ve acısız olmaktadır Bazı kişilerde yüksek frekanslı lazer dalgalarına karşı, karıncalanma ve gıdıklanma hissi gibi bazı hafif tpkiler gelişebilmektedir.

Lipo Lazer tedavisine kimler aday olabilmektedir?
Doktor tarafından gözetimden sonra kimlerin Lipo Lazer tedavisi geçirebileceği belirlenmektedir. Bazı tip ilaç tedavisi geçiren kişilerde ve bazı tedavi yöntemleri denenmiş olan hastalarda Lipo Lazer tedavisi uygulanamaz.

Lazer lipo fiyatları ve ücretleri ne kadardır?

Tedavinin uygulanacağı bölgelerin çokluğuna ve kalıcı kiloların miktarına göre 2500 TL ile 5000 TL arası değişen bir maliyet ve ücret ile karşılaşabiliriz. Lazer lipo SmartLipo tedavisi, İstanbul, Ankara, İzmir, Adana, Bursa, Eskişehir, Antalya, Konya gibi büyük şehirlerdeki büyük estetik merkezlerinde uygulanabilmektedir.

Comments
 1. isil
 2. tayfun
 3. tayfun
 4. admin
 5. Aylin
 6. sezen
 7. iwona
 8. Serap
 9. elif elif
 10. NURTEN
 11. SÜLEYMAN

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir