Liposuction ameliyatı Liposakşın maliyet fiyatları listesi video izle

Eğer liposakşın ameliyatı yaptırmak isteyenlerdenseniz, sizlere önereceğim şu tavsiyeleri dikkatle incelemelisiniz. Liposakşın yağ aldırma yöntemi, ülkemizde en sık kullanılan yağ aldırma ameliyatlarından birisi olarak göze çarpmaktadır. Başarılı bir bölgesel zayıflama ameliyatı geçirmenin yolu liposuction tedavisi için bir miktar bilgi sahibi olmayı gerektirir. Sizler de bölgesel kilolarınınızdan şikayetçi iseniz ve tedavi görmeyi düşünüyorsanız aşağıda sizlere vereceğim önemli tavsiyeleri dikkate almanızı öneririm.

Son zamanlarda kanama sorununa önemli ölçüde çözüm olan ve geleneksel liposakşın yöntemlerine nazaran daha iyi sonuçlar veren Tumescent liposuction tekniği önem kazanmıştır.Tumescent liposuction yönteminde tuz solüsyonu, lidoken ve serm, efedrin, adrenalin karışımı bir sıvı yağ eritilmesi istenen bölgeye uygulanmakta ve lokal anestezi ile tatbik edilmektedir. Tumescent liposuction yönteminde açılan yara büyüklüğü, standart liposakşın a nazaran oldukça küçük hacimdedir. Vücuttan çıkartılacak yağ miktarının 3 veya 4 katı kadar tuzlu su solüsyonu kullanılmaktadır.

Geleneksel olarak kalça, basen, göbek, karın ve baldır bölgelerinde biriken yağlar, normal liposakşın yöntemleri ile bile zorlukla yok edilmektedir. Bu durumda ultrasonik liposakşın yöntemleri imdadımıza koşmaktadır. Ultrason uygulaması neticesinde yağ hücrelerinin zarları yırtılmakta ve ve sıvı hale gelen yağ dokuları vakumla çekilerek vücuttan atılmaktadır.

Bunun yanında yaş liposakşın yöntemleri de son zamanlarda sıklıkla uygulanan bölgesel yağ aldırma ameliyatları arasında göze çarpmaktadır. Genel anestezi eşliğinde uygulanan wet liposuction (ıslak liposakşın) yöntemi aslında tumeskent tekniğe benzer ama daha az miktarda solüsyon kullanılır.

Liposakşın zararları ve yan etkileri nelerdir?

Profesyonel bir doktor tarafından icra edilse bile liposakşın yağ aldırma ameliyatında ufak ta olsa her zaman risk mevcttur. Her 100 bin liposakşın operasyonunun 20 sinde ölümcül riskler çıkabilmektedir. Aslında bu oran ihmal edilebilecek kadar zayıf bir ihtimaldir. En basit ameliyatlardan birisi olan bademcik veya fıtık ameliyatlarında bile ölüm riski bundan 10 kat daha fazladır. Ancak liposakşın ameliyatı öncesinde doktorların yapacakları fiziksel testler ve muayeneler neticesinde bu oran önemli derecede düşebilmektedir. Özellikle antibiyotik alerjisi bulunan kişilerin doktora bu sorunu açıklamaları gerekmektedir.

Lipo Dissolve yöntemi de liposakşın a alternatif olarak sayılan bir bölgesel yağ aldırma yöntemidir. Özellikle selülit gibi küçük yağ kütlelerinin aldırılmasında oldukça etkili sonuçlar vermektedir. Lipo dissolve yönteminde selülitli bölgelere içerisinde yağ eritici kimyasal maddeler içeren küçük şırıngalar ile bir çok şırıngalama yapılmaktadır. Diğer bir yağ aldırma liposakşın tekniği ise ABD ve Avrupa’da yaygın biçimde kullanılan Power-Assisted liposuction yöntemidir. Bu yöntemi de yağ hücrelerine dıştan fiziksel baskı uygulayan makineler kullanılmakta ve yağ dokuları çözülmektedir.

Liposakşın fiyatları:

liposuction fiyatları, uygulanacak yöntem ve tekniğe, yağ alınacak bölgenin genişliği ve yağ alınacak kütle büyüklüğüne göre 1500 TL ile 7500 TL arasında değişmektedir.

Liposuction videosu izlemek için sizlere bir video da seçtik. Konu hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz

liposakşın liposakşın ameliyatı izle


Ameliyatsız Liposuction A�rı Yok Sızı Yok
Yükleyen pozitifomer. – Yepyeni haber videoları

Comments
  1. mustafa
  2. yucel
  3. tugba
  4. tugba
  5. jasmina

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir