Soğuk Lipoliz Fiyatları-Soğuk Lipoliz Nedir-Soğuk Lipoliz Yorumları Zararları Faydaları

Soğuk Lipoliz Fiyatları-Soğuk Lipoliz Nedir-Soğuk Lipoliz Yorumları Zararları Faydaları

Soğuk Lipoliz Yorumları

Soğuk Lipoliz Yorumları

Soğuk Lipoliz bölgesel incelme yöntemi özellikle inatçı ve kalıcı bölgesel kilo sorunu olanlarda, diyet ve egzersizle kilo vermekte zorlanan kişilerde, zayıflama hapı ve bitkisel zayıflama ilaçları gibi zayıflama yöntemlerine karşı mesafeli duran kişilerde, ameliyatsız yağ aldırmak isteyen ve operasyon sonrası hemen günlük yaşama dönmek isteyenlerde rahatlıkla uygulanabilen bir bölgesel zayıflama yöntemi dir. Soğuk lipoliz yorumları tedavinin ne denli başarılı olduğunun önemli bir göstergesidir. Şimdi sizlerle soğuk lipoliz yöntemi fiyatları da dahil olmak üzere merak edilen konularda sorularınızı cevaplayan bir yazı paylaşacağız.

 

Soğuk Lipoliz Kimlere Uygulanabilir?

· Vücudunuzun belirli bölgelerinde bir türlü eritemediğiniz bölgesel yağlanmalarınız varsa,

• Bu yağlarınızdan artık kurtulmak istiyor ama bunu doğal yollarla yapmak istiyorsanız,

• İlaç ya da kimyasal madde almayı tercih etmiyor, cerrahi bir müdahaleyi hiç düşünmüyorsanız,

• Böyle bir tedavi için birkaç saatten fazla zaman ayırmak istemiyorsanız,

• Cerrahi bir müdahale yaptırıp daha sonra günlük yaşamınıza dönmek için günlerce iyileşmeyi beklemek istemiyorsanız ve tüm bunları doğal görünümünüzü bozmadan yapmak istiyorsanız, Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama Tekniği, sizin için uygun bir yöntemdir.

Soğuk Lipoliz, hamileler ve soğuğa alerjisi olanlar haricinde bay bayan herkese uygulanabilmektedir.

Soğuk Lipoliz Sistemi Nasıl Bölgesel Zayıflama ve İncelme Sağlıyor?

Soğuk lipoliz yönteminde cilt altındaki yağ tabakası cilde zarar vermeden kusursuz bir kontrolle soğutulmaktadır. Önceden belirlenen bir zaman diliminde uygulanan soğutma yağ hücrelerinin apoptozis sürecine girmelerine sebep olmaktadır.

Apoptozis yani programlanmış hücre ölümü, yağ hücre fonksiyonları küçülmesi geri dönüşümsüz kaybı anlamına gelmektedir. Ölü yağ hücreleri vücudun doğal inflamatuvar sistemi ile vücuttan atılarak, zaman içersinde yağ tabakasında önemli bir miktarda yaklaşık %20-40 oranında incelme meydana gelmesini sağlar.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelerde Uygulanabilir?

Soğuk lipoliz; göbek, bel, alt-üst karın, sırt, sütyen alt bölgeleri, bacak, basen ve kollara uygulanabilmektedir.

Soğuk Lipoliz Nasıl Uygulanmaktadır?

Soğuk lipolizin uygulanacağı bölge ya da bölgeler doktorunuz tarafından belirlendikten sonra cildinizin korunması için ıslak mendil benzeri koruyucu özel bir malzeme vücudunuzun ilgili bölgesine kaplanır.

Daha sonra cihazın uygulama başlığı belirlenen bölgeye yaklaştırılır. Bundan sonrası Soğuk Lipoliz cihazı tarafından yapılır. Hafif bir vakum ile cihaz otomatik olarak ilgili bölgeyi haznesinin içine çeker ve yaklaşık bir saat sürecek tedavisine başlar. İşlem sırasında cihaz yağ tabakasının bulunduğu alanı soğutur. Uygulama sırasında, tedavinin uygulandığı bölgeye bağlı olarak kişi oturur ya da yatar durumda kalır, gazete-dergi okuyabilir, TV izleyebilir ya da müzik dinleyebilir.

Soğuk Lipoliz Ağrılı Bir Yöntem midir?

Soğuk Lipoliz uygulaması tamamen ağrısız bir yöntemdir, hastalar 1 saat boyunca diledikleri şeyle meşgul olabilirler.

Soğuk Lipoliz Sonrasında Neler Oluşmaktadır?

İşlem sonrasında, ilgili bölgede kızarıklık ve geçici bir kaşınma-uyuşma hissi oluşsa da bu çok kısa bir süre sonra ortadan kalkar ve kliniğe girdiğiniz gibi yürüyerek çıkabilirsiniz. Zaman içerisinde 2 ile 4 ay arasında bir sürede, uygulamanın yapıldığı bölgede %20 ile %40 oranında bir incelme meydana gelecektir.

Soğuk Lipoliz Seansları Kaç Seans Uygulanır?

Soğuk lipoliz sadece 1 seans uygulanmaktadır. Bu tek seans yağların %20-40 azalmasını sağlamaktadır.

Soğuk Lipoliz Uygulama Seansı Ne Kadar Sürer?

1 bölgeye uygulama 1 saat sürmektedir. Örneğin hasta her iki bel bölgesine uygulama yaptıracaksa işlem 2 saat sürecektir.

Soğuk Lipoliz Bölgesel Zayıflama Yöntemi Sonrasında Sonucu Ne Zaman Görebilirim?

3. haftadan itibaren gözle görülür etkiler ortaya çıkar, 1.5 ayda belirginleşir, 4 ay boyunca da etki ve yağların azalması olumlu yönde devam eder.

Soğuk Lipolizin Yan Etkisi Var mıdır-Soğuk Lipolizin Zararları Nelerdir

Uygulama yapılan alanda geçici kızarıklık, belirli bir süre boyunca da uyuşukluk olacaktır. Bunların haricinde bir yan etki yoktur.

Soğuk Lipoliz Yaptırdım, Sonuç İçin Diyet Spor Gerekli mi?

Hayır, sonuç almak için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Elbette kilo almamaya gayret göstermek genel sağlık açısından faydalı bir durumdur.

Soğuk Lipoliz Sonuçları Kalıcı mıdır?

Soğuk Lipoliz diğer bütün medikal yöntemlerden farklı olarak tıpkı liposuction gibi yağ hücre sayısını azaltır, bu yüzden elde edilen sonuçlar kalıcıdır.

Soğuk Lipoliz Fiyatları Nedir?

Soğuk lipoliz fiyatları uygulama yapılacak alan adedine göre değişmektedir. Eğer problemli olan bölgeleriniz için tedavi fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız doktorunuza muayene olmanız gerekmektedir. Ancak iyi bir bölgesel zayıflama merkezi’nde soğuk lipoliz, ortalama olarak 400 tl seans ücreti ile yapılmaktadır.

Bölgesel fazlalıklarından kurtulmak ve selülitlerini gidermek isteyenler için en yeni ve etkili teknoloji ”Dondurarak Zayıflatma ,Soğuk Lipoliz” yöntemi, bugüne kadar ki yöntemlerden daha çok geliştirilmiş ve farklıdır. Yağ hücrelerini dondurarak yok eden kontrollü ve bölgesel bir zayıflatma yöntemidir.Yağ hücreleri soğuğun etkisiyle daralıp büzülünce lenfatik sistem tarafından vücuttan atılır.Kontrollü ve bölgesel bir incelme sağlayan Tüm estetik dünyasının mucize zayıflama diye adlandırdığı bu yöntem şu anda Uygulama yeni başladı ama çok olumlu sonuçlar alıyoruz.Anesteziye gerek kalmadan,rahat ve konforlu bir uygulama yapılıyor. Uygulama sonrası kişi aynı gün normal yaşama dönebilir. Kontrollü soğutma sistemi sadece yağ hücrelerini hedef alıyor ve yok ediyor..Sistemin en güzel yanı ise yağları eritirken,aynı anda sıkılaşma yapabilmesidir. Eğer yağ tabakasının kalın olduğu belirgin bölgelerde bir incelme elde etmek istiyorsanız ve cerrahi müdahale gerektirmeyen bu yöntemi tercih edebilirsiniz.

Soğuk Lipoliz Dondurarak Zayıflama Faydaları Nelerdir

30-60 dakikalık uygulama esnasında, deri altındaki yağ tabakası deriye zarar vermeden kusursuz bir kontrol ile soğutulur. Uygulanan soğutma yağ hücrelerinin küçülme sürecine girmelerine neden olur. Soğuk lipoliz yağ dokusunun yoğun olarak bulunduğu bölgelerde daha etkilidir. Soğuk lipoliz sadece yağ hücrelerini hedef alır. Vücudun her bölgesine uygulanabilir. Sadece yağ fazlası olanlar için değil, aynı zamanda selülit problemi olan kişiler için de uygundur.Soğuk Lipolizde bulunan ek bir terapi yöntemi ile kan dolaşımı hızlandırılır, vücuttan su ve ödem atımı sağlanır. Uzun iyileşme süreçleri içermeden, ağrısız, doğal görünümlü bir incelme ve aynı anda sıkılaşma sağlar. Uygulanan soğutma yağ hücrelerinin fonksiyonlarının küçülerek geri dönüşümsüz kaybını sağlar. Yağ hücrelerinin soğuğa maruz kalması onların sistematik bir şekilde kendi kendilerini yok etmelerini sağlar ve yağ katmanlarında giderek artan bir incelme meydana gelir. Tedavi edilen bölgedeki yağ hücreleri metabolizma aracılığıyla vücuttan dışarı atılır. Selülit programlarında genelde çoğu uygulama vakum veya sıcak uygulama üzerinedir,sizde bilirsinizki kan dolaşımının hızlandırılması için duş sırasında sıcak soğuk duş alınması önerilir,bu sistemdede soğuk uygulama ardından da sıcak uygulama yapılarak çok farklı bir tedavi ile başarı sağlanabilmektedir.Sistemi diğer dondurarak incelme sağlayan cihazlardan ayıran en büyük özelli ise kaslarıda aynı anda çalıştıran aparatının olmasıdır.Buda etkinliği arttırmaktadır.Yağ hücreleri donarak azalmakta kaslarda kuvvetlenmektedir.

Soğuk Lipoliz Dondurarak Zayıflama Uygulaması

Cihaz, özel bir başlığa sahiptir. Yağ eritilmesi istenen bölgeye bu özel başlık yerleştirilerek tedaviye başlanır. Başlık konulduğu bölgeyi soğutur, herhangi bir acı, ağrı duymadan 30-60 dakika boyunca tedaviye devam edilirken, hasta bir yandan dinlenir. Seans sona erdiğinde hasta günlük hayatına geri dönebilir. Değişik başlıkları ile, üst ve alt karın bölgeleri, basenler, bel yan yağları, sırt bölgeleri, basenler, iç bacaklarda çok başarılı sonuçlar alınmaktadır. Öyle ki, vücut şekillendirme ve bölgesel incelme konusunda hem kadın hem de erkeklerde soguk lipolizin kalıcı etkileri 3 hafta sonra ortaya çıkmaya başlar ve 8 haftada maksimum sonuca ulaşır.Kişinin yağ hücrelerinde azalma olur kişi kilo alsa bile uygulama yapılan bölgesinde tekrar yağ hücresi oluşmaz.Seans sayısının az uygulama süresinin kısa olması vakit problemi yaşayan kişiler için yüz güldürücü oldu çünkü artık kimse zamanın birçoğunu bu uygulamaları yaptırarak geçirmek istemiyor,Bu sistem bütün dünyada çok ses getirdi ülkemizde de birçok uygulanan yöntemi geride bırakacak gibi görülüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir