İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Çayı Kürü-İbrahim Saraçoğlu Kürü Tarifi

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Çayı Kürü-İbrahim Saraçoğlu Kürü Tarifi

Boy uzatma kürleri yazılarımıza devam ediyoruz. Saha önceleri boy uzatma formülleri olarak sizlere Ahmet Maranki Boy Uzatma Kürü ile Ömer Coşkun Boy Uzatma Kürü hakkında bilgiler vermiştik. Şimdi ise Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’nun Boy Uzatma Kürü vereceğiz. Boy Uzatma Önerileri ve Tavsiyeleri yazılarımıza Feridun Kunak Boy Uzatma Kürü ile devam edeceğiz

,Prof Dr. İbrahim Saraçoğlu boy uzatma kürü yaşları 7 ile 24 arasında boy uzaması süreci devam eden ve bir türlü boyum uzamıyor ne yapmam lazım şeklinde şikayeti olan herkese tavsiye edilebilecek bir bitkisel doğal formüldür. Boy uzatmanın yaşa göre uzatılabilme ortalaması aşağıda belirtilmiştir. Boy uzatmanın üst sınır yaşı 22 dir. Boy uzatma kürü 6 ay ile 2 yıl uygulanabilir.

Boy uzatma kürü ile ortalama yaş dağılımı

Yaş aralığı Ortalama uzama [cm] 21 yaşa kadar
7 – 12 11 – 9
12 – 14 9 – 7
14 – 15 7 – 6
16 – 17 6 – 5
18 – 19 5 – 4
20 – 21 4 – 3
21 – 22 2 – 3
22-24 1 – 2
Boy uzatma kürünün uygulamasında iki kural vardır.

Birinci kural, Torik, palamut,uskumru veya kefal balıklarından birisini haftada en az 3 defa 200-250 gr buğulama veya ızgara olarak tüketmektir. Bu balıkların sırt kısmındaki siyah etli kısım boy uzatmada etkili olan kısımdır.

Çocuğunuza 12 yaşına kadar haftada 3 defa 250 gram dört balıktan birinin özellikle palamut balığının ızgara ya da buğulaması yapıldıktan sonra derisini kaldırıp sırt kısmındaki siyah etli kısmını yedirirseniz çocuğunuzun boyunun daha hızlı uzamaya başladığını hayretle göreceksiniz.12 yaşından sonra bu kür yeterli olmayıp bitkisel desteğe ihtiyaç duyulmaktadır.

İkinci kural ise, hiç bir yan tesiri olmayan bitkisel bir çayın 6 ay müddetle haftada 1 kere demlenip içilmesi gerekiyor.Bu bitki çayı Prof. Dr ibrahim saraçoğlu’nun web sitesinden sipariş edilebiliyor

Not: Önerilen besin maddesi ve bitkisel çay hormon içermemektedir.

Boy uzatma kürünün satış fiyatı 250 YTL. olarak belirlenmiş.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir