Tırnakların beyazlaması için ne yapılmalı-Tırnak beyazlatmak doğal yöntemler

Tırnakların beyazlaması için ne yapılmalı-Tırnak beyazlatmak doğal yöntemler

Tırnakların bakımı sadece tırnakların sağlıklı olması ile sınırlı bir şey değildir. Bir çok hanım tırnak rengine de oldukça fazla dikkat ediyorlar. Tırnak güzelliği gerçekten de el güzelliğini tamamlayıcı bir şeydir. Tırnakların beyaz olması ise kadınlara fazladan bir çekicilik katmaktadır. Ancak tırnak beyazlatma genelde ojeyle yapılan bir uygulamadır. Peki oje kullanmıyorsak tırnak beyazlaması için ne yapılmalı? İşte bunun cevabı olan tırnak beyazlaması için doğal yöntemler ve evde çözümler bu yazımızın devamında…

Bu arada bu yazıdaki tırnak beyazlatmaya bazılarımızın gerçekten hiç ihtiyacı olmayabilir ve doğal olarak bazı hanımların tırnak renkleri doğuştan beyaz olabilir. Bizim önerilerimiz ise daha çok tırnakları beyazlatmaya ihtiyacı olanlar için geçerli olacaktır.

Tırnak beyazlatıcı bitkisel çözümler

Bir kâsenin içine bir adet limonu sıkın ve tırnaklarını içine sokun. Bu şeklide 5 dakika bekleyin. Göreceksiniz bu doğal asit tırnaklarınızı anında beyazlatacaktır.

Diş beyazlatmak için kullanılan ürünlerle tırnaklarınızı ovarak yıkadığınızda tırnaklarınızın renginin beyaza döndüğünü fark edersiniz. Örneğin bildiğiniz diş macunları tırnak beyazlatmakta oldukça faydalıdır.

Yine bir kâsenin içine bir miktar oksijenli su koyun ve tırnaklarınızı bu suya daldırıp 5 dakika bekleyin. Bu işlem de tırnak beyazlatmak için bire bir yöntemdir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir