Cilt Lekeleri İçin Elma Sirkesi Maskesi ile Soğan Suyu Formülü

Cilt Lekeleri İçin Elma Sirkesi Maskesi ile Soğan Suyu Formülü

Kadınların yüz güzelliklerinin önündeki önemli engellerden bir tanesi olan cilt lekeleri için eczanelerde çok sayıda leke giderici bitkisel ürün satılıyor. Ayrıca tv programlarına İbrahim Saraçoğlu, Suna Dumankaya, Şems Aslan, Şule Karabağ, Pervin Bulgak gibi ünlü bitkisel bakım uzmanları her fırsatta cilt lekeleri için bitkisel doğal maske tariflerini bizlerle paylaşıyorlar. Bu bitki kürlerinde dikkat ederseniz elma sirkesi, soğan suyu, limon suyu gibi bir takım bitkisel iksirlerden her fırsat bulunduğunda faydalanılıyor. Özellikle elma sirkesi gerçekten cilt lekelerine kesin çözüm olabilecek kadar etkili bir leke giderici sıvı olarak biliniyor.

Peki Cilt Lekeleri İçin Elma Sirkesi ile Soğan Suyu bir arada nasıl kullanılabilir? Cevabı oldukça basit. Şimdi cilt lekelerini adeta yok eden elma sirkesi soğal suyu karışımı nasıl hazırlanır kısaca sizlere aktaralım.

Elma Sirkesi ve soğan suyu karışımı cilt lekeleri için kullanımı yapımı ve uygulanışı:

Elma Sirkesi ve soğan suyu,özellikle yaz aylarında ortaya çıkan ve kadınların gerçekten görünümünü kötü etkileyebilen güneş lekeleri yanısıra, orta yaş üstü hanımların ciltlerinde ortaya çıkabilen yaşılılık lekeleri için de son derece etkili olan bir bitkisel çözüm kürüdür.

ELMA SİRKESİ VE SOĞAN SUYU FORMÜLÜ İÇİN GEREKLİ MALZEMELER :
* 2 adet soğanın çücüğü,
* Yarım çay bardağı doğal elma sirkesi,

ELMA SİRKESİ SOĞaN SUYU KÜRÜNÜN HAZIRLANIŞI VE YAPILIŞI : Soğanların suyunu çıkarın. Elma sirkesinin içerisine karıştırın. Hazırlamış olduğunuz bu doğal losyonu, akşamları cildinize sürü. Burada ikili bir alternatif sunacağız. İsteğinize göre yarım saat kadar yüzünüzde bekletip, ılık su ile durulayabilir, istediğiniz takdirde de elma sirkesi soğan suyu maskesini sabaha kadar cildinizde bırakıp, sabah ılık su ile yıkayın.

Cilt Lekelerine Elma Sirkesi Maskesi ile Soğan Suyu Formülü, 2-3 günde 1 defa, cilt lekeleriniz kaybolana kadar tekrarlayın.

Comments
  1. deniz

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir