Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm-Erken Boşalmayı Önleyen Bitkiler

Erken Boşalmaya Bitkisel Çözüm-Erken Boşalmayı Önleyen Bitkiler

erken boşalma bitkisel tedavi

erken boşalma bitkisel tedavi

Erken boşalma problemi her erkeğin hayatının bir döneminde mutlaka sorun olarak yaşadığı bir cinsel problemdir. Hint geleneksel tıbbı Ayurveda ‘ya göre, vata tipi adı verilen sinir sistemi bakımından hassas insanlarda  erken boşalma sorunu daha sık rastlanmaktadır . Vata sınıfına giren insan bedeni olan kişiler temas, hissetme ve dokunma duygusu oldukça gelişmiş duyarlı kişilik profilindedir. Bu nedenle bu kişilerde cinsel birleşmenin henüz başlangıç aşamasında sürtünmeden kaynaklı aşırı haz nedeniyle erken boşalma problemi sorunu oluşabilmektedir.

Korku, endişe veya sinirlilik halleri de erken boşalmanın nedenleri arasında oldukça önemli bir yere sahiptir. Ayrıca, yüksek kolesterol, penise kan taşıyan damarlarda daralmaya yol açmakta ve tüm üreme sistemi kan damarlarındaki bu daralmalardan olumsuz yönde etkilenebilmektedir. Bu da sertleşme sorununa ve erken boşalmaya neden olabilmektedir.  mevduat kaynaklanıyor olabilir. Peki erken boşalmaya karşı neler yapabiliriz? Daha doğrusu doğal tedavi yolları erken boşalmanın tedavinde kullanılabilir mi? Buna yanıtımız evet olacak. Şimdi yazımızın devamında erken boşalma sorununa bitkisel çözümler hakkında daha ayrıntılı bilgiler verelim.

· Diyet ve beslenme programı değişikliği ile işe başlayalım

 

Kolesterole ve şeker hastalığına yatkın kişilerin beslenme düzenlerini çok ciddi bir biçimde kontrol altında tutmaları gerekmektedir. Bunun en etkin çözümü ise kolesterolü yükselten ve kan şekerini artıran besinleri tüketmekten uzak durmaktan geçiyor. Yüksek kolesterol şikayetiniz varsa, düşük kolesterol diyeti uygulayın. Yaşlanmaya eğilimi olarak eğer şeker hastalığı varsa şeker alımının düşük tutun.

Badem sütü


Badem sütü (bademli süt te denebilir), cinsel dürtüleri artıran bir içecektir. Özellikle iktidarsızlığa iyi gelen içecek denilince ilk akla gelen besinin badem sütü olduğunu uzmanlar ifade ediyorlar. Badem sütü içerisine az miktardaki oranlarda bile afrodizyak etkisi olan safran tozu eklemek erken boşalmayı geçiktirici etki yapacağı gibi sertleşme sorununa da doğal ilaç etkisi gösterecektir. ve

İhtiyacınız olanlar:
10 adet badem
bir bardak sıcak süt (inek sütü)
safran
1 tutam zencefil
bir diş kakule

Karışımı hazırlamadan evvel badem içini bir gece süreyle suda bekletin.  Bademin kabuğunu soyun ve süt ve diğer malzemelerle birlikte harmanlayın. Her sabah ve akşam  bu badem içeceği tüketin. Kısa sürede erken boşalan bir erkek olmaktan kurtulacaksınız.   ikinci helpings olabilir.

Badem sütü ile birlikte penis masajı yapmak ta erken boşalma rahatsızlığını hafifletecektir. Bunun için damar açıcı etkisi olan hardal yağı veya zeytinyağı, susam yağı karışımını kullanın. Hardal yağı kan dolaşımını hızlandırır ve penis kaslarının kontrol edilebilme etkisini artırır.  Bu masajı cinsel ilişkiden 1 saat öncesinde yapmalısınız ki faydasını en üst düzeyde hissedebilesiniz.

Prostat Masajı
Prostat rahatsızlıkları erken boşalma ile oldukça yakından ilişkilidir. , Hint yağı ile testislerin hemen altındaki makat ile arada kalan prostat bölgesini ovarak masaj yaparsanız erken boşalma sorunu gittikçe kaybolacaktır.

Comments
  1. kaan

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir