İstenmeyen tüylere bitkisel çözüm için Ahmet Maranki tüy dökücü krem tarifi

İstenmeyen tüylere bitkisel çözüm için Ahmet Maranki tüy dökücü krem tarifi

Erkekler için istenmeyen tüylerden kurtulmak, en az hanımlar kadar ilgi çeken bir konudur. Erkeklerde kıl köklerinin traş ve hormonlar yoluyla kadınlardaki istenmeyen tüylere oranla daha derinlere nüfuz etmesi ve sağlam çıkması dolayısıyla istenmeyen tüyler için bitkisel kürler giderek önem kazanılmaktadır. Şimdi hem bayanların kullanabileceği ancak erkekler için özel bir önemi olan yanaklardaki istenmeyen tüyler için bitkisel tedavi kürüne bir göz atalım.

Yanaklarınızda sarı veya siyah kıllar var ve sizi rahatsız ediyor değilmi? Jiletle alıyorsunuz daha fazla çıkıyor. Traş makinası ile alıyorsunuz kökleri siyah siyah kalıyor sizi itici yapıyor. Kurtulmak istiyorsunuz. Çünkü erkeği en güzel gösteren yerlerden biri yanaklarıdır. Yanakları pis ve kıllı erkekler kadınlara çok itici geliyor. Hele hele jiletle alınca daha da kötü oluyor. Peki ne yapacaksınız.

İstenmeyen tüylerden kurtulmanın değişik yolları vardır. Cımbızla almak, Ağda ile almak, lazer Epilasyon vs.. Ya sonsuza kadar kurtulmak için ne yapmalı.. Devamını Okuyun..Yanaklardaki veya alnınızdaki kıllardan sonsuza kadar ve tamamen doğal yollar ile kurtulmak mümkün. Biraz zaman isteyen bir olay ama sonucu kesin. Öncelikle yüzünüzün neresi sakal başlangı nerersi sizin için pis tüy karar verin. Sonra bu istenmeyen tüy olarak belirleiğiniz bölgeyi cımbız, ılık ağda, ağda gibi tüyü kökünden alan bir yolla çekin. Ben yanklar için cımbız ve hemen akabinde sarı tüyler için cambız sonrası ılık ağda öneririrm.

Bu işlem biter bitmek bir tabağa döktüğünüz bir miktar tuzun (ben kaya tuzu öneririm) üsütne yeni kesilmiş limon suyu dkün. Yeni kesilmiş olmalıki asidi kaçmamış olsun. iyise tuza yedirin. kaya tuzu ise eğer limondan önce bir kaç damla kaynar suyla eritebilir ve bu erimiş kaya tuzlu suyla limon suyunu karıştırabilirsiniz. Sonra bu karışımı henüz o temizlediğiniz bölgeye iyice yedirerek pakmaklarınızla veya bir pakuk yardımıyla iyice sürün. Bu işlemi akşamları yapın ve yıkamadan yatın sabah soğk suyla yıkayın. Sabun kullanmadan yıkayın. Bu işlemi tüylerinizi aldığınız akşamdan itibaren 3 akşam arka arkaya yapın.

Sonra bırakın taa tüyler yeniden çıkıncaya kadar. Bu işlemi o bölgedeki kıllarınız tekrar çıkınca tekrar yapın ve yine 3 gece devam edin. Deneyerek gördüğümüz sonuç şudur ki 5 seans sonunda o bölgedeki tüyler %80 oranında yokoluyor. hemde sonsuza kadar. Ama sakın oraya tekrar jilet sürmeyin. Sık sık cımbızla çekin.

“İstenmeyen tüylere bitkisel çözüm için Ahmet Maranki tüy dökücü krem tarifi” için 5 yorum

  1. AHMET BEY BEN YAHYA BENİM SİKAYETİM KILAN YANA OMUZLARIMDA VE IRTIMA KUREK HİZASINAN BELE KAAR İNİYOR SİYAH KILAR HANIM DA BIKTI ARTIK SİZLERE DANISIYORUM . BANA BU KONUDA YARDIMCI OLURSANIZ COK SEVİNİRİM SİMİDEN COK TESEKURLER

  2. AHMET BEY MERHABA,
    BENİM SORUNUM SAKAL BÖLGESİNDEKİ KIL DÖNMESİ TIRAŞ OLMAYA KORKAR OLDUM HER GÜNÜM SAATLERCE AYNA KARŞISINDA KIL ÇIKARMAKLA GEÇİYOR ARTIK YÜZÜM YARA İÇİNDE ÖNCELERİ ÇABUK İYİLEŞİYORDU AMA ŞİMDİ İZ KALMAYA BAŞLADI DÖNEN KILI ÇEKİYORUM TABİ KÖKÜ YERİNDEN OYNUYOR KÖKÜNÜ ÇIKARTAMASSAM ORASI İLTİHAP TOPLUYOR ÇIKARTMAYA ÇALIŞTIĞIM ZAMANDA YARA OLUYOR CİLT DOKTORLARI ÇARE BULAMADI NE OLUR BİTKİSEL BİR ÇÖZÜMÜ VARSA YARDIMCI OLUN.GENELDE AYNI BÖLGELERDE OLDUĞU İÇİN ARTIK ORADAN SAKAL ÇIKAMIYOR YARA YÜZÜNDEN OYNADIKÇA CİLDİM DAHADA KÖTÜLEŞİYOR.ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDİYORUM

  3. Ahmet bey benim sorunum koltuk altı ve genital bölge.Banyoda uzun süre bunlarla uğraşmaktan 1 saat gidiyor.Çaresi varmı yani limon tuz beni korkuttu.

  4. AHMETBEYSLM BENİM ŞİKAYETİMDE OMUZ VE SIRT BÖLGESİ. BU KILLARDAN NASIL KURTULURUM.

  5. Ben bir önerimi paylaşmak istiyorum. Evlenmeden 1 sene önce Bioder’ in yüz ve Vücut kremlerini kullandım ve neredeyse tüylerim yok denecek kadar azalmıştı. Hala tüy problemim yok desem yeridir. Tavsiye etmek istedim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir