Yüzdeki Tüylerden Kurtulma Bitkisel Çözüm-Yüzde İstenmeyen Tüylerden Nasıl Kurtulurum?

Yüzdeki Tüylerden Kurtulma Bitkisel Çözüm-Yüzde İstenmeyen Tüylerden Nasıl Kurtulurum?

İstenmeyen tüyler özellikle bayanlar için gerçekten sıkıntı oluşturan bir cilt bakımı sorunudur. İstenmeyen tüyler özellikle yüzde bacaklarda ve kollarda dekoltede çıktığında yaz aylarında bilhassa kısa kollu tişörtler ve şortlar mini etekler giyildiğinde kendisini gösteriyor. Bitkisel çözümler ise bizlere istenmeyen tüylerden kurtulmak için olanaklar sağlıyor. Bakalım bu bitkisel çözümler ve doğal kür tarifleri nelermiş?

TÜY DÖKÜCÜ YÖNTEMLER

yüzdeki tüylerden kurtulma bitkisel cözüm – tüyleri azaltmanın yolu yüzdeki tüylerden kurtulma -yüzdekı tüylerden kurtulma yolları ömer coşkun bitkisel tüy dökücü bitkisel tüy dökücü kanal.

İstenmeyen tüyler çözümsüz değil

Tüylerden kurtulmanın pek çok yolu var. Peki en ideali hangisi?
İşte önemli ipuçları…

Şüphesiz ki ideal yöntem, cilt tipinize, cildinizin hassasiyetine, sabrınıza ve bütçenize en uygun olanı. İşte, artıları ve eksileriyle en sık kullanılan yöntemler, seçim sizin!

Temizlenmesi gereken bölgeler

Kaşlar: Kaşlar yüzün genel görünümünde son derece etkilidir; bakışlara yumuşaklık veya sertlik kazandırır. İdeal kaş biçimi burun kanatlarına paralel olarak başlamalı, burun kanadı ile göz bebeği üzerindeyken kavis almalı ve burun kanadı ile göz ucunun yaptığı açıda bitmelidir. Bir kalemi şekildeki oklara uygun olarak yerleştirip ideal kaş biçiminizi belirleyebilirsiniz.

istenmeyen tüylere çözüm

İnce tüyler: Genellikle dudak üstlerinde, çenede ve yüzün yan taraflarında bulunan ve fazla belirgin olmayan ince tüylerin fazlalığı bazı kadınları sıkıntıya sokar.

Eğer bu bölgelerdeki tüylenme az ise en uygun yol sarartmadır. Eğer tüyler fazla ise sarartma hoş görünmeyebilir. Ayrıca koyu tende sarartılmış dudak üstü tüyleri ak bıyık gibi görüneceği için hiç estetik durmaz. Bu durumda en uygun çözüm, düzenli aralıklarla cımbız, ip, ağda gibi yöntemlerle bu tüyleri temizlemektir. İz bırakabilecek metotlardan kaçının.

ömer coşkun bitkisel tüy dökücü – tüyleri azaltmanın yolu yüzdeki tüylerden kurtulma -yüzdekı tüylerden kurtulma yolları bitkisel tüy dökücü kanalyüzdeki tüylerden kurtulma bitkisel cözüm.

 

Koltuk altı: Vücudun hassas bir bölgesidir; acele kızarır. Bu nedenle seçeceğiniz metot önem taşır.

Bikini hattı: Özellikle deniz mevsiminde mutlaka temizlenmesi gereken bir bölgedir. Son derece hassas ve kızarmaya meyillidir. Küçük iltihaplara ve batık tüylere neden olacağı için tıraş bıçağı kullanmaktan kaçının.

Bacaklar: Derisi çok hassas olmadığı için tüm metotları kullanabilirsiniz. Yine de çok açık veya çok koyu tenliyseniz lazerli epilasyondan kaçının veya bu konuda uzmanlara danışın.

ömer coşkun bitkisel tüy dökücü – yüzdeki tüylerden kurtulma -yüzdekı tüylerden kurtulma yolları bitkisel tüy dökücü kanal tüyleri azaltmanın yolu yüzdeki tüylerden kurtulma bitkisel cözüm.

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir