İbrahim Saraçoğlu Keçi Boynuzu Kürü Nasıl Yapılır Faydaları ve Yapılışı Nasıldır?

İbrahim Saraçoğlu Keçi Boynuzu Kürü Nasıl Yapılır Faydaları ve Yapılışı Nasıldır?

sperm artırıcı formül keçiboynuzu kürü

sperm artırıcı formül keçiboynuzu kürü

Keçiboynuzu kürü özellikle erkeklerde sıkça görmeye başladığımız kısırlık sorununa önemli bir bitkisel çözüm olarak kullanılmaktadır. Keçiboynuzu faydaları bakımından eşsiz bir yiyecektir. Erkeklerde sperm sayısını ve sperm kalitesizliğini artıran bir besin olarak kısırlık için bitkisel çözüm olarak eski çağlardan bu yana kullanılmaktadır. Eski yunan medeniyetinde keçiboynuzu doğurganlığın ve bereketin sembollerinden bir tanesidir. Bu da ilk çağ insanlarının dahi keçiboynuzunun kısırlık tedavisi için işe yaradığına işaret etmektedir. Sperm sayısı normal değerleri, Spermiogram (sperm analizi, sperm tahlili, meni tahlili, semen analizi adı verilen bir tür tahlil yöntemiyle bulunur. Burada erkeğin 3 gün öncesinden başlayarak bir tür cinsel perhiz uygulaması gerekmektedir. Bu 3 günde sperm yoğunluğu en üst düzeylere erişebilmektedir.

Sperm Azlığı Nedir

Sperm sayısının azlığı ile sıfır olması birbirinden tamamen farklı durumlardır. Sperm sayısının az olması, testislerde sperm üretiminin olduğunu ancak bu üretimin sayısal açıdan spermi kaliteli kılacak miktarda olmadığını göstermektedir. Ortalama bir erkeğin sperminin mililitre cinsinden miktarında 40 milyon kadar sperm hücresi bulunur. Bu durumda sperm sayısının normal olmasından söz edilebilir. Bu yoğunluk düştükçe sperm sayısı azlığı ortaya çıkar ve 4 milyonun altına düştüğünde sperm azlığı şikayeti görülür. 4 milyondan daha yukarı miktarlarda da baba olunabilir. Ancak sperm sayısı normal miktarlarda olan kişilere nazaran bu durumda baba olmak güçleşmektedir. Tabi burada sperm sayısı kadar sperm kalitesinin de hamile bırakma potansiyelinde önemli bir etken olduğunu hatırlatmak gerekiyor. Sperm kalitesi ise daha çok sperm hareketliliği ile ölçülür. Spermlerin hareketli olması, dişinin yumurtasına ulaşım esnasındaki zorlu yolculukta sperm hücrelerine ciddi bir avantaj sağlamaktadır. Dolayısıyla sperm sayısı az ancak sperm hareketliliği fazla olan kişilerde dişiyi gebe bırakma potansiyeli de yüksek olabilmektedir. Sperm azlığına tıp dilinde oligospermi adı verilmektedir. Sperm sayısını yükseltmek için ilaç tedavisi yanında bitkisel çözüm kürleri de işe yaramaktadır. Bu noktada bitkisel şifa uzmanı İbrahim Saraçoğlu Sperm sayısını artıran keçiboynuzu kürü ile kısırlığa ve iktidarsızlığa bitkisel çözüm sunuyor.

İbrahim Saraçoğlu Keçi Boynuzu Kürü Tarifi

Sperm sayısını, hareketliliğini ve kalitesini artıran bir bitkisel kür olan keçiboynuzu kürü aynı zamanda erkeklerdeki iktidarsızlığa karşı doğal ve kesin çözümler arasında da ilk sıralarda yer alıyor. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Keçi Boynuzu Nasıl Yapılır gelin birlikte öğrenelim:

Keçiboynuzu tozu ve bal karışımı sperm çoğaltıcı formül:

İbrahim Saraçoğlu Keçi Boynuzu Kürü Nasıl Yapılır ve Faydaları

 

Malzemeler: Yarım litre su, 6-7 adet keçiboynuzu
İbrahim Saraçoğlu Keçi Boynuzu Kürü Nasıl Hazırlanır?

Kaynamakta olan yaklaşık yarım litre suya 6-7 adet keçiboynuzunu küçük küçük kırarak atınız. Ağzı kapalı olarak hafif ateşte 3 dakika kaynatınız. Kaynama süresi tamamlandıktan sonra ocağın altını kapatınız ve 20 dakika dinlendiriniz. Dinlenme süresi tamamlandıktan sonra kaşıkla keçiboynuzu parçalarını çıkartınız. Soğuduktan sonra yarısını sabah aç karna, diğer yarısınıda akşam yatağa giderken içiniz. Bu uygulamaya bir hafta boyunca hergün devam ediniz. Birinci haftadan sonra 3 ay boyunca hergün akşam yatağa giderken bir su bardağı içiniz. Daha sonraki aylarda zaman zaman uygulayınız.

Comments
  1. cemal

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir