İbrahim Saraçoğlu Soğan Suyu İle Zayıflama Kürü

İbrahim Saraçoğlu Soğan Suyu İle Zayıflama Kürü

Soğan suyu ile zayıflama kürü

Soğan suyu ile zayıflama kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu bir çok tv programında elinden geldiğince bildiği bitkisel zayıflama ve şifa kürlerini izleyicileri ile paylaşıyor. Bugün sizlere aktaracağımız İbrahim Saraçoğlu zayıflama kürü ise kilo verme amacı olanların kolaylıkla uygulayabilecekleri ve sonuç alabilecekleri bir zayıflama kürü olan soğan suyu kürü. Dileyenler soğan suyu kürü ile birlikte daha fazla ve kalıcı yoldan zayıflamak amacıyla beyaz lahana ve maydanoz limon da soğan suyu kürüne ilave edebilirler. Hatta bazı uzmanlar avakado yaprağı, bal ve tere tohumu ile de soğan suyu zayıflama kürünü zenginleştirmeyi tavsiye edebiliyorlar. Bugün bu yazıda paylaşacağımız soğan suyu kürü ise en basit yoldan yapılanı olacak. Bedeninizde tokluk hissi oluşturan ve aynı zamanda yağ yakıcı etkisi olan soğan suyu kürü, hamile kalmak için, veya kadınlarda görülen adet düzensizliklerine bitkisel çözüm, miyom, kısırlık, sancılı ve ağrısı adet görme, cinsel ilişki sırasında ağrı ve vajinismus, çikolata kisti, fazla adet kanaması olmak gibi kadınların yaygın şikayetlerinin doğal yollardan tedavisi amacıyla da kullanılıyor. Psikolojisi bozuk olanlar ve bahar yorgunluğu, kronik yorgunluk, depresyon şikayeti olanlar için de lahana yaprağı ve limon suyu ilave edildiği takdirde soğan suyu kürü işe yarıyor.

İbrahim Saraçoğlu Soğan Suyu İle Zayıflama Kürü’nü 1 yıl içerisinde yaklaşık olarak 2-3 defa uygulayabilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu Soğan Suyu İle Zayıflama Kürü Nasıl Yapılır:

1 adet orta boy kuru beyaz soğanı kabuklarını soyduktan sonra 4 eşit parçaya bölün ve daha evvelden kaynatılmış olan 2 su bardağı kadar su (klorsuz olmak zorunda) içerisine koyup kapağı kapalı şekilde 5 dakikaya kadar kaynatın. İçerisine herhangi birşey eklemeden öğle ve akşam yemeklerinden evvel 1 bardak için. (soğan yenmeyecek).

Soğan suyu kürünü adet dönemlerinizde de uygulayabilirsiniz. En çok zayıflama sağladığı dönemler adet bitiminden 7 gün sonra başlar. İbrahim Saraçoğlu Soğan Suyu İle Zayıflama Kürü uyguladıktan sonra ikinci kez adet görmeden 10 önce tekrar 5 veya 7 günlük bir soğan suyu kürü uygulamalısınız.

İbrahim Saraçoğlu Soğan Suyu İle Zayıflama Kürü tek seferde 15 günden fazla uygulanması kesinlikle tavsiye edilmez!

İbrahim Saraçoğlu Soğan Suyu İle Zayıflama Küründe kullanılacak olan soğanların mümkünse mor ve kırmızı soğan olanlarından değil de, beyaz soğan olması önemlidir. İbrahim Saraçoğlu Soğan Suyu İle Zayıflama Kürünü her kullandığınız da taze olarak hazırlamalısınız ve ılık içmelisiniz. Soğuk veya daha önceden hazırlanmış ve bekletilmiş kür uygulanmamalıdır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir