Yumurtalık Kisti Tedavisi Bitkisel-Soğan Suyu Kürü İbrahim Saraçoğlu

Yumurtalık Kisti Tedavisi Bitkisel-Soğan Suyu Kürü İbrahim Saraçoğlu

sogan suyu kürü

sogan suyu kürü

Yumurtalık kisti veya tıbbi ismiyle polikistik over, kadınların doğurganlığı için ciddi anlamda risk unsuru doğuran bir rahim hastalığıdır. Halk arasında çikolata kisti olarak ta bilinen polikistik over sendromu, belirtileri olarak adet düzensizlikleri, kasık bölgesinde oluşan ciddi kramplar ve ağrılar ile karakterize bir rahatsızlıktır. Yapılan araştırmalarda kadınların bebek sahibi olamamasında yumurtalık kistlerinin neredeyse % 50 oranında payı olduğu ortaya çıkmıştır. Yani diğer bir ifadeyle çocuk sahibi olmak istiyorum ama bebeğim olmuyor diyen kadınların yaklaşık yarısında çikolata kisti sebep olarak görülmektedir. Polikistik overin nedenleri bir başka yazımızda konu olacağı için bizler bu yazımızda sizlere yumurtalık kistine bitkisel çözüm sunan Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu formülünü tavsiye edeceğiz.

İşte sizlere yumurtalık kisti için kuru soğan kürü:

Vajinal akıntı ve adet düzensizlikleri, yumurtalık kistinin en önemli belirtilerinden olup, soğan suyu kürü ile hem adet düzensizliği, vajina akıntısı hem de çikolata kistinin kendisi tedavi edilebilmektedir.

İbrahim Saraçoğlu Soğan Suyu Kürünün Yapılışı ve Uygulanışı;

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu vajinal akıntıya ve adet düzensizliklerine bitkisel çözüm olan suyu kürü nasıl yapılıyor bir çok tv programıda izah etmişti:

Vajinal akıntıyı gidermek için soğan suyu kürü :

1 orta boy beyaz soğanı ( kırmızı ve mor soğan olmaz ) dörde bölün. önceden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dakika kaynattıktan sonra içine başka bir şey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden önce 1 er bardak suyunu için. Kürü 15 gün uygulayıp sonlandırın.

Soğan kürünü adet döneminde uygulamanın bir sakıncası yoktur. Ancak, etki bakımından en uygun zaman adet bitiminden en erken 7 gün sonra başlamaktır.

Kür uygulandıktan sonra 2. adetinizi görmeden 10 gün önce tekrar 5 gün veya 7 gün bu soğan suyu kürünü uygulamalısınız.

Hamile kalmak için bu soğan suyu kürünü uyguladıktan sonra kuru incir kürünü uygulamalısınız.(her iki kürü aynı anda uygulamayınız)

Uyarı: Bu soğan suyu kürünü 15 günden fazla uygulamayın.

Bu kürü uygulamaya başladığınızda 2. – 3. günden itibaren akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne kadar fazlalaştığını hayretle göreceksiniz.

Bu kür erken menopoz , çikolata kisti, 3 cm. den küçük miyomlar, adet düzensizliği ve polikistik over şikayeti olan olan bayanlar için de mükemmel bir çözümdür.Yumurtalıklardaki kisti tamamen ortadan kaldırmaktadır.

Uyarı : Sitemizdeki bilgiler paylaşım amaçlıdır.Sayın Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu’na sorularınızı kendisine ait www.saracoglu.at sitesini ziyaret ederek iletişim bölümünden sorabilirsiniz.

Comments
  1. figen kenir

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir