Zayıflama Ayakkabısı Yorumları-Zayıflatan Ayakkabı Modelleri Fiyatları

Zayıflama Ayakkabısı Yorumları-Zayıflatan Ayakkabı Modelleri Fiyatları

zayıflatan ayakkabı
zayıflatan ayakkabı

Şimdiye kadar bir çok zayıflama yöntemi duyduk bunu duyduğumda içimden, ayakkabı da zayıflatırmı demekten kendimi alamadım. Ancak biraz araştırınca gelişen teknolojinin artık zayıflatan ayakkabıların imal edilmesine olanak sağladığını görüyoruz. Günümüzde gerek yerli gerekse yabancı marka olarak çok sayıda zayıflama ayakkabısı üretiliyor. Bu ayakkabılar aslında bölgesel incelme iddiası ile piyasada dolaşıyor ve bir zayıflama ayakkabısının kilo verme etkisi bana kalırsa asla bir diyet programının veya egzersizin oluşturabileceği bir kitlesel kilo verme kapasitesi şeklinde olmayacaktır diye düşünüyorum.

Zayıflatan ayakkabı özellikle kalça, baldır, uyluk bölgesi ve elbette basen inceltmek için dizayn edilmiş ayakkabılar olup az zahmetle kilo vermek isteyen çok sayıda yerli ve yabancı ünlü günümüzde zayıflatan ayakkabılar ile bu amaçlarına ulaşmaya çalışıyor. Zayıflatan ayakkabı fiyatları da öyle astronomik denebilecek rakamlar değil ve normal ayakkabıların fiyatları ne kadar ise ortalama olarak % 30 daha pahalıya alıcı buluyor. Normal bir yürüyüş ayakkabısı (adidas, nike, puma gibi markalardan bahsediyorum) 70-200 TL ye satılıyorsa zayıflama ayakkabıları 200 TL ye alıcı buluyor ve Perfect Steps gibi bilinmedik isimlerle satılıyor. Neden büyük ayakkabı firmaları bu sektöre girmek istemiyor aklıma getirmeden edemiyorum ve aklıma tek bir cevap geliyor. Bu işte bir şarlatanlık kokusu olabilir. Zaten nedenine de birazdan değineceğiz.

Şu ana kadar zayıflatan ayakkabı kullananların yorumlarını incelediğimizde özellikle egzersiz veya yürüyüşle kilo verme sürecini tetikleyen kişilerin kilo verdiren ayakkabılar ile daha çabuk amaçlarına ulaştıklarını iddiası ile firmaların satış yaptıklarını görüyoruz. Peki bu ayakkabılar nasıl oluyor da kilo verdiriyor ve günlük ayakkabılardan ne gibi farklar ortaya koyuyor?

Zaten işin sırrı da burada. Özellikle bacak ve basen bölgeleri üzerinde etkili olan zayıflama ayakkabısı, bir çok ünlü tarafından kullanılıyor. Diyet proğramlarına alternatif olarak kolay zayıflayabilmek için “Otomatik Model Sistemli Dinamik Taban” teknoloisi ile üretilen zayıflama ayakkabıları, aynen bir insanın çıplak ayakla harcadığı eneri miktarına paralel bir kalori harcama kapasitesi oluşturuyormuş. Şahsen ben halen aklımdaki soruyu soruyorum ve bir ayakkabının bana fazladan kalori harcatabilmesi için sihirli bir ayakkabı olması gerekir diyorum (kendi kendine yürüyebilmeli ki fazladan kalori harcatsın)

Peki zayıflama ayakkabıları işe yarıyor mu?

Öncelikle bir ayakkabının insanı zayıflatmaya yeterli gelmeyeceğini ifade etmek lazım. Zaten bir tüketici olarak bu yöndeki tereddütümü de bildiriyorum. Üretici firmanın dediğine göre zayıflama ayakkabısında kullanılan özel bir teknoloi ayak kas gruplarının daha etkin bir biçimde çalışmasını sağlıyormuş. Bunun kilo vermeye etkisinin % 5 i geçmeyeceği düşüncesindeyim. Zaten kilo verme denilen süreç tamamen kalori harcama ile doğrudan ilişkili bir durum ve zayıflama ayakkabılarının bu yöndeki etkisinin minimal düzeyde olacağını veya hiç olmayacağını savunuyorum. Ürünün ismini ise zayıflatan ayakkabı yerine zayıflamaya yardımcı ayakkabı şeklinde değiştirerek en azından tüketicinin yanlış bir yönelime girmemelerinin sağlanması gerektiği fikrindeyim. Şayet firmaların zayıflatıcı ayakkabı işe yarıyor yönünde üniversitelerden veya devlet tarafından onaylı bağımsız laboratuarlardan aldıkları bir belge veya sertifika varsa bunu sunmalarını öneriyorum.

“Zayıflama Ayakkabısı Yorumları-Zayıflatan Ayakkabı Modelleri Fiyatları” için 9 yorum

  1. hiç tavsiye etmem çünkü hiç rahat bir ayakkabı değil ayak bileklerimi yoruyor alışırmı diye 1 hafta giydim değişen bişey yok tavsiye etmiyorum

  2. merhaba ben Step Ayakkabısını kullanıyorum çok rahat ve bacaklarımdaki selüliti gözle görülür biçimde azalttı.

  3. bence kimse almasın satanların bir coğu kiloluydu gittim yerınden almadan döndum

  4. Merhaba gülçin hanım söylediğiniz yere baktım çok güzel ürünler var.ayakkabıyı almadım ama bye bye fat diye bi ürün vardı. ürün özellikleri çok mantıklı geldi.mide ameleyatı yaptıran pişman olacak 🙂

  5. goldslim marka zayıflama ayakkabıları beş para etmez 15 gün değişim garantisi veriyorlar 1 ayda ayakkabı parçalandı ve kesinlikle değiştirmiyorlar kesinlikle bu ayakkabı şirketinin tuzaklarına kanıp bu ayakkabılardan kesinlikle almayın ve sahtekarları şikayet edeceğim bu saçmalığa hepberaber son verelim irtibat tel 05393295756

  6. arkadaşlar yorumları okduumda madur olan kişilere hak verMiyorum ! çünkü o madurlar gidip çin malı ne olduğu belirsiz ayakkabıları alan kişiler ! paranızı çöpe atmayın yeni model ayakkabılarımızı görün inceleyin ve karşılaştırın ozaman hak vereceksiniz bana !

  7. ben lesconun zayıflama ayakkabısını aldım. 75 tl verdim. 1 haftadır kullanıyorum. normalde ayak tabanım çok ağrıyordu ve işim gereği hep ayaktayım. eve acayip yorulmuş düşüyordum. bir haftadır çok rahatım.ayak ağrım 0’a indi. hergün 1 saat tempolu yürüyorum birde. bende ayakkabıların zayıflattığına inanmıyorum, ama çok rahat ve benim performansımı %50 oranında arttırdı.

  8. Lütfen urunu satmak için faydasını gördüm demeyın halkın zayıf yanı bulup akılları bulandırmayn yapılan yorumlar çoğu çalışan personeller tarafında yazılıyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir